Na otázku: "Co vidíš?" odpoví lidé, že koně. Já ale odpovím: "Celý svůj život!"

Srpen 2011

1. Pokračování komixu 2

31. srpna 2011 v 8:17 | Konici-123 |  Komixy s koňmi

Niger a Calipso

Po vyučování šly obě dívky do stáje. Terka šla vyhřebelcovat Calipsu a Samantha jí mezitím nenápadně zmizela z dohledu. Šla za tetou Cerol, právě vyřizovala Jonas. Samantha zaklepala. "Pojď dál, Sammy" "Ahoj teto" řekla Samantha "Přišla jsem kvůli Calipso." "Ale Samy, už jis to určitě slyšela" " Ano teto! Ale zeznám důvod proč ji tu nemůžeš nechat?¨§ "Sam, víš..." Náhle se odmlčela a pak pokračovala "Terky rodiče už si nemohou dovolit Terce platit hodiny jízd a už vůbec nemají na Calipsino ustájení!" "Ale proč si nic neřekla! Mohlo to být jinak" Sam náhle začala křičet a odešla za Niger Ale Cerol jí následovala. "Sammy" "Co je? Chceš mě ještě víc naštvat" "Podívej se Sam - ukázala na rozvěšené plakáty na kterých stálo velkými červenýmy písmeny napsáno PRODÁM - vidíš už je to všude!" "Nech mě už být" dořekla Sam a rozběhla se za Terkou. " Kde jsi byla tak dlouho?!" Obořila se Tereza "Promiň, teď musím vyh..." dál se nedostala "Už je hotová, stihla jsem to za tu dobu co si tu nebyla. "Díky Terko" Řekla a ještě dodala. Jdu pro sedlo a uzdečku" "Já taky chtěla jsem počkat" Řekla Terka

Komix 2.

29. srpna 2011 v 9:53 | Konici-123 |  Komixy s koňmi

Niger a Calipso

(Čti Nidžr a Kalipso)
Niger a Calipso byly ty nejlepší konské kamarádky. Nápodobně to bylo i u jejich majitelek Samanthy a Terezy. Tereze je 8 a Sam je 10. Niger je 8letá hnědka plemene arabský plnokrevník a patří Samanthě. Calipso je 9letá bělka Andaluského koně.

Jednou když šla Samantha do školy potkala kluka který se jí tak líbil. Jmenoval se James, Tereza se Samanthou spolu do třídy nechodily Samantha byla o jeden ročník výš ale James chodil spolu se Samanthou. "Ahoj Sam" pronesl ledabyle James. "Ahoj" řekla Samantha a trochu se začervenala. Cesta do školy byla skoro u konce když v tom náhle zahlédla Terku jak stojí u zastávky a brečí. "Terko" rozběhla se za ní. "co se ti stalo?" Řekla Samantha starostlivě. "Dneska jsem byla ráno ve stájích a teta Carol mi řekla u u nemůže mít ve stáji Calipsu protoe si chce koupit Jonas, vranou klisnu plemene český teplokrevník. "To se určitě nějak vyřeší aby tam Calipso mohla zůstat" Řekla Samantha chápavým hlasem. Nebo to má taky jiný důvod pomyslela si. Celou cestu do třídy na Terezu Sam nepřestávala mluvit.