Na otázku: "Co vidíš?" odpoví lidé, že koně. Já ale odpovím: "Celý svůj život!"

Prosinec 2011

Šťastný...

31. prosince 2011 v 23:57 | Konici-123 |  Diskuze

Šťastný nový rok

Na nový rok hodně štěstí, plnou sklenku drž si v pěsti. Hlavne zdraví, v srdcích mír, tak teda HAPPY NEW YEAR!!!

Změna názvu

23. prosince 2011 v 10:50 | Konici-123 |  Pony club

PONY ZMĚNIL NÁZEV :-O

Novinka, která už je trochu starší ale přece jen stojí za to to zveřejnit. Pony club změnil název na PennyGirl!! :-/ Můj názor zní: Nejraději bych nechala ten starý protože tento se mi teda zrovna moc nelíbí, bohužel s tím nemůžu nic dělat takže:-/ Co si myslíte vy?
Pennygirl

Adventní soutěže

18. prosince 2011 v 11:26 | Konici-123 |  Pony club

Adventní soutěž

Každý den se koná nějaká menší soutěž, za kterou můžeš vyhrát nějaký drobný dárek. Soutěže se pořádají do vánoc. Zúčastnit se mohou i ti kteří nejsou členy. Stačí odpovědět na otázku, napsat jim adresu a jste zařazeni do soutěže. Více informací naleznete zde: http://www.ponyclub.cz/novinky/soutez-pro-dnesni-den-13-12-2011

2. Pokračování komixu 2

18. prosince 2011 v 11:18 | Konici-123 |  Komixy s koňmi

Niger a Calipso

(vypráví Samantha)
"Terko, neviděla si moje sedlo?" tázavě jsem se na Terezu podívala "Jo, měla by si tam mít lísteček od Harryho. Půjčil si ho protože na tom svém mu chybí jeden třmen. Bude na Flekově háčku" Šla jsem a prohlížela si cedulky se jmény. "A tady je, dík," sundala jsem ho z věšáku a dodala "můžeme je jít nasedlat" Ještě jsem v rychlosti popadla uzdu a mířila jsem k boxu své kobylky. Připravily jsme si koně a vyrazily jsme.

"Nezacváláme si trochu?" "Jo, to beru" Odsouhlasila můj dotaz Terka. "Tak jedem" Pobídla jsem Niger do cvalu. Na chvíli jsem zavřela oči a jen si užívala tu jízdu, když jsem je však otevřela spatřila jsem před sebou kládu. "Pozor!" Ale už bylo pozdě, Niger se vznesla do vzduchu a já ucítila jak slouzávám ze sedla. Dlouho netrvalo a byla jsem na zemi. "Au, to bolí!" "Sammy jsi v pořádku?" Zhrozila se Tereza. "Jo dobrý, kde je Niger" "utekla" "Ale né, musím jí najít." Jen co jsem tu větu vyřkla už k nám mířil můj bratr Danny a za sebou vedl Niger. "Sam, co se stalo? Niger mě viděsila!"